REMMERS

logo remmers

Oferta Firmy Remmers obejmuje rozwiązania z zakresu ochrony budowli, ochrony i uszlachetniania drewna, jak również systemy posadzkowe oraz przemysłowe systemy lakiernicze. Remmers za cel stawia sobie opracowywanie nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań.

Remmers – specjalistyczna ochrona drewna

Wszelkiego rodzaju elementy budowlane wykonane z drewna, takie jak meble ogrodowe, okna i drzwi oraz profile, najlepiej chroni się za pomocą powłokotwórczych lazur Remmers. Powierzchnie posiadają bardzo długą żywotność i są niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości i pielęgnacji.

Skutecznie chronią drewno posiadające stabilną i ograniczoną stabilność wymiarową przed promieniowaniem UV i wilgocią.

Produkty te nie posiadają żadnych aktywnych składników biobójczych, dzięki czemu mogą być stosowane wewnątrz i na zewnątrz budynków. Po każdym następnym nałożeniu powłoki renowacyjnej, powierzchnie pokryte konwencjonalnymi lazurami ciemnieją, ale jest na to sposób. Rozwiązaniem jest Dauerschutz-Lasur UV i bezbarwna UV+, co pozwala trwale zachować naturalne barwy drewna. Dodatkowo służy jako warstwa ścieralna, którą można odświeżyć podczas renowacji. W ten sposób da się zatrzymać jasne i piękne drewno na dłużej.

Trwałe lazury Remmers i ich zalety

Lazury Remmers w zasadzie reklamują się same. Przede wszystkim zapewniają ochronę najcenniejszych drewnianych elementów, zwiększoną odporność na blokowanie, a także zabezpieczenie przed promieniami UV czy przedłużenie żywotności powłok.

Firma Remmers posiada w swoim asortymencie również wysokiej jakości powłoki do drewna stosowanego wewnątrz i na zewnątrz budynku. Produkty te spełniają wszystkie normy wymagane w profesjonalnej działalności rzemieślniczej i gwarantują wygodne użytkowanie.