ROTHOBLAAS

logo rothoblaas.

Rothoblaas to włoski lider zawansowanych technologicznie rozwiązań dla budownictwa chętnie stosowanych w szeroko pojętym sektorze budowlanym od 1991 roku. Dziś obecny jest niemal na całym świecie, bo aż w 70 krajach.

To podmiot z wieloletnią rodzinną tradycją o zasięgu międzynarodowym specjalizujący się w produkcji materiałów takich jak:

  • Systemy mocowania w formie wkrętów, wsporników i płytek oraz kotw do betonu,
  • Systemy do uszczelniania i hydroizolacji, a mianowicie, bariery, taśmy i inne akcesoria,
  • Systemy redukcji hałasu w postaci elastycznych profili, warstw dźwiękoszczelnych i produktów uszczelniających

oraz materiały ochronne, a także profesjonalne maszyny i sprzęty dla budownictwa.

W naszej propozycji znajdą Państwo aktualnie pełną gamę wkrętów od tego dostawcy.

Rothoblaas – wkręt wkrętowi nierówny

Wkręty Rothoblaas to elementy zaawansowane technicznie, które powstały w wyniku wieloletnich badań laboratoryjnych i eksperymentów producenta w celu jak najlepszego dopasowywania do indywidualnych potrzeb użytkowników. Dodatkowo ze względu na specyfikę produktu szczególny nacisk kładzie się na trwałość i wytrzymałość poszczególnych elementów.

Wszystkie produkty przeznaczone do zastosowań konstrukcyjnych tej firmy posiadają oznakowanie CE zgodnie z ETA lub EN. Wiele z nich uzyskało dodatkowo certyfikaty jakości wydane przez prestiżowe instytucje międzynarodowe. Produkcja odbywa się zgodnie z systemem ISO 9001 co ważne, także z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa i troski o środowisko naturalne.

Stosując je zgodnie ze wskazanym przez producenta przeznaczeniem, mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa i jakości swoich inwestycji na lata, ponieważ są one regularnie testowane już na etapie projektowym.

O rodzajach wkrętów

Aktualnie firma Rothoblaas posiada w swoim asortymencie pełną gamę wkrętów, do zastosowania w różnych sektorach budowlanych.

Do wyboru mamy:

  • Elementy mocujące stolarskie takie jak: wkręty HBS, LBS, TBS, LBA, KOP, DRS, MBS, DWS i DRT oraz akcesoria, do zastosowania zależnie od typu w szeroko pojętej branży drzewnej;
  • Wkręty typowo konstrukcyjne: VGZ, VGS, VGU, DGZ, RTR, SBD, CTC, SKR:SKS, WS oraz VB, do zastosowania zależnie od rodzaju w konstrukcjach drewnianych, betonowych lub drewniano-betonowych;
  • Wkręty zewnętrzne: KKT COLOR, KKZ, EWS, KKF, KWP, KKA COLOR, SCI, SCA, stosowanych na zewnątrz do drewna, aluminium, płyt WPC i innych (zależnie od typu);
  • Wkręty drewno – metal: SBS-SPP, SBS, SBN-SBN, WBAZ, MTS, MCS COLOR oraz podkładki do zastosowania zależnie od rodzaju w materiałach takich jak drewno, drewno-metal lub blacha.

Nie tylko wkręty Rothoblaas

Nasi Klienci z Białegostoku, Bielska Podlaskiego oraz okolicznych miejscowości mogą za pośrednictwem zakładu stolarskiego Dąb-Gaj bez problemu wybrać oryginalne produkty Rothoblaas do swoich prac budowlanych, które zapewnią komfort prac oraz zamierzony trwały efekt końcowy bez przykrych niespodzianek.

Od lat z sukcesem współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorstwami, zapraszamy również Państwa do kontaktu w celu skorzystania z naszej bogatej oferty.