Menu


Rothoblaas

RothoblaasRothoblaas to włoska firma o zasięgu międzynarodowym. Jako lider zaawansowanych technicznie rozwiązań dla sektora budowlanego nieustannie podwyższa jakość swoich produktów i systemów, oraz rozbudowuje asortyment pod kątem indywidualnych potrzeb.

Rozwiązania w postaci membran Rothoblaas są godne polecenia jako materiał izolacyjny stosowany w budownictwie. Taka dodatkowa warstwa tworzywa przepuszcza parę wodną, a jednocześnie chroni wnętrze budynku przed wiatrem.

Rothoblaas – membrana na dach

Ekologiczne, zaawansowane technologicznie i funkcjonalne membrany dachowe Rothoblaas powinny być przybijane bezpośrednio do krokwi, następnie dociśnięte łatami i kontrłatami równolegle lub prostopadle do okapu.

Wierzchnią warstwa dachu stanowi wybrane pokrycie dachowe, na przykład dachówki blaszane lub ceramiczne. Cały dach będzie jednocześnie wodoszczelny i oddychający dzięki odpowiedniej membranie Rothoblass, która jest:

  • odporna na działanie pozostałych czynników atmosferycznych,
  • odporna na promieniowanie cieplne i zaprószenie ognia,
  • wytrzymała na ścieranie oraz przebicie,
  • łatwa w naprawie,
  • ekologiczna,
  • o szerokim zakresie stosowania, także do dachów nietypowych, w tym także odwróconych.

Membrany Rothoblaas wyróżnia duża przepuszczalność pary, dzięki czemu ewentualne zawilgocenia wysychają szybko. Pozwala to zaoszczędzić energię używaną do ogrzewania domu oraz innych budynków uszczelnionych w ten sposób.

Odpowiednia membrana na ścianę

Membrana Rothoblaas sprawdza się także jako izolacja ścian. Dobrze wpisuje się tutaj gama membran odpornych na działanie pary wodnej, niezwykle szkodliwej w dłuższym kontakcie z daną powierzchnią.

Klasyfikacja wszystkich membran Rothoblaas to podział ze względu na ich właściwości. W standardowej ofercie firmy znajdują się membrany z najwyższej jakości materiałów, które dodatkowo można pogrupować jako:

  • membrana paroizolacyjna – zapobiega długotrwałym zawilgoceniom, umożliwia odparowanie wilgoci z całej warstwy ociepleniowej,
  • membrana oddychająca – wodoszczelna, wiatroszczelna i chroniąca przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi; opcjonalnie odporna na działanie promieni UV,
  • membrana bitumiczna – nieprzepuszczalna warstwa do wstępnej hydroizolacji na dachach stromych z deskowaniem,
  • membrana specjalna – klika rodzajów membran, w tym ognioodporna oraz ograniczająca przenikanie radonu do pomieszczeń przed podłogę.

Rorhoblaas jako uznany producent membran stawia na innowacyjne produkty i profesjonalne doradztwo. Dwudziestoletnie doświadczenie przekłada się na niezawodne produkty oraz wysoką jakość usług.

Membrana Rothoblaas i nie tylko

Poza profesjonalnymi membranami marka Rothoblaas oferuje między innymi wkręty do widocznego i niewidocznego montażu deski tarasowej, kątowniki oraz wiele narzędzi i akcesoriów niezbędnych w przemyśle budowlanych. To marka, na której można polegać.

Nasi klienci z Białegostoku, Bielska Podlaskiego i okolic mogą za pośrednictwem zakładu stolarskiego Dąb-Gaj wybrać produkty Rothoblaas do swoich prac budowlanych. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i przedsiębiorstwami, zapraszamy także Państwa do kontaktu.

Dane kontaktowe
Zakład stolarski Dąb Gaj s.c
Joanna Dąbrowska Tomasz Dąbrowski
Pasynki 2 (k. Bielska Podlaskiego)
17-100 Bielsk Podlaski
ZADZWOŃ DO NAS
Tomasz Dąbrowski
Joanna Dąbrowska