TEKNOS

logo teknos

Farby Teknos znane są w wielu branżach, w tym także związanych z przemysłem drzewnym. Silna pozycja marki Teknos na rynku farb wynika z zaawansowanej wiedzy technicznej, nieustannych inwestycji w badania oraz chęci utrzymania dobrej passy w dziedzinie rozwiązań malarskich.

Fabryki farb Teknos znajdują się w 7 krajach, w tym także w Polsce, dzięki czemu osoby odpowiedzialne za produkcję wiedzą, jakie zapotrzebowanie jest na danym rynku. Sprawia to, że możecie Państwo zamówić farny idealnie dobrane.

Farby Teknos – przyjemność malowania drewna

W zakładzie stolarskim Dąb-Gaj stosujemy farby Teknos oferując naszym Klientom efekt końcowy w postaci drewna dostosowanego do indywidualnych oczekiwań. Farby te są produktami wodorozcieńczalnymi do wielu zastosowań.

Bogata gama farb Teknos sprawia, że możemy w oparciu o nie proponować profesjonalne lazurowanie drewna, malowanie na wiele kolorów, także dodatkowe zabezpieczanie. Wśród dostępnych preparatów znajdują się:

  • impregnaty – środki do konserwacji i zabezpieczania drewna przed działaniem czynników atmosferycznych, grzybów i przed sinizną,
  • podkłady – sprawiają, że powierzchnia jest bardziej jednorodna, wpływają pozytywnie na przyczepność warstw nawierzchniowych,
  • podkłady specjalne – doskonała powierzchnia nawet na modrzewiu, który jest problematyczny podczas obróbki; przykład specjalnego użycia: uszczelnianie sęków,
  • warstwy nawierzchniowe – bezbarwne lub kryjące preparaty; po ich zastosowaniu nadal może być widoczna struktura drewna, a kolor surowca zostaje właściwie podkreślony.

Warunkiem właściwie przeprowadzonej impregnacji czy gruntowania drewna jest stosowanie się do zaleceń producenta. Farby Teknos wyróżnia jasna i czytelna karta techniczna oraz karta charakterystyki produktów z dokładnymi parametrami oraz wytycznymi.

Malowanie farbami Teknos dla najlepszych efektów

Marka Teknos to wiodący dostawca zaawansowanych farb i systemów do Europy Północnej, Środkowo-Wschodniej, a także Azji. Nieustanne inwestycje w badania oraz rozwój produktów sprawia, że malowanie farbami Teknos za każdym razem pozwala oszczędzić czas i siły.

W dziedzinie obróbki drewna farby Teknos to pełna gama kolorów współgrających z tym surowcem i podkreślających jego naturalne piękno. Zastosowanie do malowania stolarki zewnętrznej i wewnętrznej odpowiednią farbą można brać pod uwagę w przypadku:

  • okien,
  • drzwi,
  • szalówek,
  • mebli ogrodowych,
  • mebli w domu,
  • paneli i listew podłogowych.

Pomalowane w ten sposób powierzchnie i meble zyskają nowy ciekawy charakter.

Polityka firmy Teknos to także dbałość o kwestie związane z ochroną środowiska. Proces produkcji, a także gotowe farby spełniają normy w zakresie ekologii. Uzyskane międzynarodowe certyfikaty ISO sprawiają, że marka jest jeszcze bardziej wiarygodna w oczach Klientów.

Farby Teknos tworzone z pasją

W Teknos główny nacisk kładziony jest na potrzeby użytkowników, dlatego duży wybór farb stale powiększa się o nowe pozycje. To właśnie Klienci i ich oczekiwania sprawiają, że gama produktów jest aktualizowana i udoskonalana od pomysłu po proces produkcji.

Farby Teknos są nam znane, ponieważ stosujemy je w wielu zamówieniach. Możecie Państwo otrzymać u nas drewno pomalowane farbami Teknos i cieszyć się pięknym domem oraz ogrodem, tak jak osoby z Białegostoku, czy Bielska Podlaskiego, które skorzystały już z naszej oferty.